Návštěva Ekoškoly

SPOLUPRÁCE  EKOŠKOL

Dnes, tj. 1. 3. 2011, jsme jeli do Bystřice pod Hostýnem do ZŠ Bratství Čechů a Slováků, která se také pyšní titulem Ekoškola. Cesta vlakem byla zábavná a rychle utekla.

Ve škole nás velmi hezky přivítali. Paní učitelka, co učí chemii a má na starosti projekt Ekoškola, nás zavedla do učebny chemie, kde jsme si odložili bundy. Ve studovně jsme si zábavnou formou připomněli, co všechno je součástí Ekoškoly, a to tak, že podle písmen abecedy jsme na velký papír psali hesla, která k Ekoškole patří. Výsledky jsme porovnali a zjistili, že máme podobné nápady. Moc se nám líbila prezentace školy, kterou nám paní učitelka pustila.

Další částí programu byla prohlídka školy. Byli jsme rozděleni do skupin, dostali jsme průvodce (žáky) a ti nám ukázali celou školu. Nás se chopil Jakub, se kterým jsme si velmi rozuměli.  Zároveň jsme do připravených pracovních listů školu hodnotili, co se nám líbí a nelíbí a jak bychom to vylepšili.

Na závěr jsme si prohlédli školní zahradu a mohli porovnat s tou naší. Celý program byl výborně připraven. Paní učitelce Vašinové a jejím žákům patří velký dík a už se těšíme, až přijedou k nám.

                                                                                                           Ekotým ZŠ Hulín

03.03.2011 17:29:38
ekotymhulin
D&TH © 2011
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one